English

Këmbimi valutor, si qëndron leku sot në raport me monedhat e huaja

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dollari amerikan këtë të martë më 28 maj blihet me 92.0 lekë dhe shitet me 93.0 lekë.

- Advertisement -

Monedha europiane euro vijon të qëndrojë në nivele të ulëta, ajo blihet me 100.1 dhe shitet me 101.0 lekë.

Paundi britanik blihet me 117.2 dhe shitet me 118.2 lekë.

Ndërkaq franga zvicerane këtë të martë blihet me 100.5 dhe shitet me 101.4

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×