English

Këmbimi valutor, si qëndron leku sot në raport me monedhat e huaja

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dollari amerikan këtë të premte më 28 qershor blihet me 93,2 lekë dhe shitet me 94,1 lekë.

- Advertisement -

Monedha europiane euro vijon të qëndrojë në nivele të ulëta, ajo blihet me 99,9 lekë dhe shitet me 100,6 e lekë.

Paundi britanik blihet me 117,8 lekë dhe shitet me 118,9 lekë.

Ndërkaq, franga zvicerane blihet me 103,7 lekë dhe shitet me 104,8 lekë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?