English

Krimi që tronditi Tetovën, e dashura vrau 16-vjeçarin dhe e hodhi në lumë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dy ditë më parë në Tetovë, pranë ujërave të lumit Shkumbin u gjet trupi i pajetë i një 16-vjeçari.

- Advertisement -

Fillimisht u dyshua për vetëvrasje, por pas ekspertizës u faktua se viktima ishte vrarë me sende të forta.

Policia ra në gjurmët e të dashurës së tij, e cila pas marrjes në pyetje pranoi krimin.

Dyshohet se në krim kanë marrë pjesë edhe persona të tjerë.

17-vjeçarja që akuzohet për vrasjen është burgosur për 30 ditë deri në mbyllje të hetimeve.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?