English

Kryebashkiaku Erion Veliaj paraqitet në Prokurorinë e Posaçme

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është paraqitur mëngjesin e kësaj të martë në ambientet e SPAK.

- Advertisement -

Vetë kryebashkiaku Veliaj deklaroi pak ditë më parë se do të paraqitej vullnetarisht në prokurorinë e posaçme për të dorëzuar disa dosje dhe informacione.

Jashtë mjediseve të SPAK, ardhjen e Veliajt në prokurori e prisnin edhe ish-deputeti Klevis Balliu me disa simpatizantë te PD me te cilët kryebashkiaku ka shkëmbyer fjalë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?