English

Lihet në fuqi sekuestroja ndaj HEC-it të Erzen Breçanit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka lënë në fuqi masën e sekuestros ndaj HEC, në pronësi të ish-drejtuesit të policisë Erzen Breçani i arrestuar pak kohë më parë pas daljes së përgjimeve të aplikacionit SKY.

- Advertisement -

HEC – “Drita” në pronësi të Erzen Breçanit dhe familjarëve të tij u vu nën sekuestro pak ditë më parë nga SPAK, pasi dyshon se janë të ardhura nga aktiviteti kriminal i trafikut të drogës.

Ish-drejtuesi i lartë i policisë Erzen Breçani u ndalua pas zbardhjes se disa bisedave ne aplikacionin SKY ECC, ku në pranga përfunduan disa persona, mes tyre edhe shefi i hetimit të krimeve Dedan Gjoni.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?