English

Mbyllet mbledhja online e Asamblesë së PS, Rama: Ndryshimet janë pjesë e partisë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kreu i qeverisë Edi Rama, ka dhënë një deklaratë për mediat pas mbylljes së mbledhjes online të Asamblesë së PS.

- Advertisement -

Ai theksoi se janë në fazën e dytë të anëtarësimin, duke theksuar se do të bëhen anëtarësime të reja.

Mes tjerash ai shtoi se sheh një angazhim pozitiv nga të gjithë qarqet, ndërsa shtoi se ndryshimet janë pjesë e PS.

“Jemi në anëtarësimet shumë më mirë se sa disa nga kolegët. Jemi në fazën e dytë, që është faza e angazhimit për anëtarësimet e reja dhe për adresimin e balancës gjinore në disa zona në  disa organizata në çdo qark. Ndryshimet janë pjesë e PS, ndaj PS është parti fituese sepse ndryshon vetveten. Shoh një angazhim pozitiv. Ndarja e punës, ka një mesatare prej 10 organizatash”-tha ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?