English

Meta rrëfen për herë të parë prapaskenat e thirrjes në SPAK

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta tha në “Now me Erla Mëhillin” se ftesa në SPAK për të folur për çështjen CEZ-DIA ishte e papritur sa i takon tematikës.

- Advertisement -

“Është një çështje e vjetër dhe e stërkonsumuar sepse kjo është një çështje që është hapur gjithmonë për arsye politike dhe në mënyrë spekulative në vitin 2015,” – u shpreh Meta i cili tha se të gjitha aludimet që implikojnë emrin e tij në fakt s’kanë asnjë lidhje me të.

“Është një çështje që sa herë Rilindja është në hall riaktivizohet,” – shtoi ai.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×