English

Nënkryetari i PL-së: Çfarë doni më? Do dyfishojmë rrogat, pensionet, vendet e punës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Endrit Brahimllari, ka komentuar protestën e ditës së djeshme para kryeministrisë, ku dhe Sali Berisha mbajti fjalim online.

- Advertisement -

I ftuar në emisionin “Now me Erla Mëhillin” në Euronews Albania, ai tha se nëse Berisha bëri premtime që shqiptarët kanë nevojë.

“Ai tha dyfishim pagash, dyfishim pensionesh. Ai që është n ë masë arresti ka të drejtë të thotë çfarë të dojë. Do kesh kthimin e shpresës, hapja e vendeve të punës, rritje pagash, çfarë do më ti”-tha ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

1 COMMENT

  1. POSHTE KOMUNIZMI I ridhjer,Jess..Tradhetine e kane ves.DHE VESI DEL BASHKE ME FRYMEN .DHE Team a ESHTE djali I krristaqit qe vari HAVZI NELEN .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×