English

Operacioni “Tempulli 3” në Tiranë, Gjykata e Tiranës lë në burg 20 të ndaluarit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi masën e arrestit me burg për 20 të ndaluarit në kuadër të operacionit “Tempulli 3”.

- Advertisement -

Burime bëjnë  me dije se Dritan Hallunaj miratoi kërkesën e prokurorit Albert Demirneli.

Grupi sipas hetimeve të policisë dhe prokurorisë së kryeqytetit shpërndante lëndë narkotike në zona të ndryshme të Kryeqytetit.

Me anë të agjentëve të infiltruar janë blerë doza dhe sasi të ndryshme kokaine.

Po në kuadër të këtij operacioni janë shpallur në kërkim dhe 10 persona të tjerë.

LEXONI GJITHASHTU: 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?