English

Pensionistja: Jam kockë e fortë, kam bërë 3 vaksina, s’më kap gripi

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ndërkohë që rastet e gripin janë shtuar në Shqipëri dhe duket se në spitale janë shtuar pacientët, një pensioniste tha “Good Morning Albanians” se deri më tani nuk ka pasur shqetësime shëndetësore.

- Advertisement -

Ajo tha se ka bërë 3 vaksinë anti-Covid,  dhe është ruajtur që të mos e zinte. Gjithashtu ajo tha se e kishte bërë vitin e kaluar edhe vaksinën kundër gripit, ndërsa këtë vit nuk e kishte bërë e megjithatë sërish nuk ishte sëmurur, pasi siç u shpreh ajo “ është kockë e fortë, nga Vlora”.

“Kam bërë 3 vaksina. Jam diabetike, kam 30 vite me diabet dhe nuk më zuri gjë. U ruajta çik kështu. Vjet e bëra vaksinën këtë vit nuk e kam bërë. Nuk më ka zënë gripi,  jam kockë e fortë. Jam Vlonjate, labe jam. Kam 3 vajza që jetojnë jashtë shtetit. Unë jetoj vetëm. Deri tani mirë kam qenë”, tha pensonistja.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?