English

Përplasen dy makina në aksin Pogradec-Korçë, mjeti përfundon në kanal

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident në aksin Pogradec-Korçë, pranë fshatit Çërrave.

- Advertisement -

Mësohet se janë përplasur dy makina dhe njëra prej tyre ka përfunduar në kanalin anës rrugës.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe dyshohet se shkak ka qenë shpeshtësia e lartë dhe një parakalim i gabuar i njërit prej mjeteve.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?