English

“Plazhit në Durrës i doli pronari”, Flori Gjini: Kërkoi të na nxirrte nga deti

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetari Flori Gjini ka rrëfyer një histori në “Now me Erla Mëhillin” ku detit ku ai shkoi për të bërë xhirime, i kishte dalë pronari.

- Advertisement -

Ai tha se ndërsa ishin përgatitur për të xhiruar me dy kamera me vete në cektësi të detit të Durrësit, një person, pronari i plazhit u kishte kërkuar me të bërtitura të largoheshin që aty, pasi deti ishte i tiji.

“Vjet kur isha duke bërë xhirime në një zonë të Durrësit, marrim kamera dhe pozicionohemi tre hapa brenda në det. Ishim me këmbët zhytur e do nisnim prezantimin. Vjen pronari duke ulëritur dhe thotë se duhet të largoheshim se ky ishte plazhi i tij privat.

Unë isha brenda në det dhe pronari vjen e bërtet me të madhe, “largohuni që aty, është plazhi im, sot ju thërras policinë”. Arrita në një pikë që i thash më sill letrën që ti këtë e ke private, i thash më thuaj nëse ti ke blerë edhe detin më trego letrën dhe unë do iki nga këtu. Në u larguam më pas vetë që aty”,-tha Flori Gjini.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?