English

Policia apel për identifikimin e të moshuarës: Nuk e mban mend banesën

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një grua e moshuar, e cila nuk e mban mend banesën është shoqëruar në ambientet e komisariatit nr 1 në kryeqytet.

- Advertisement -

Policia tha se ajo është konstatuar në Shkozë, e vetme. E moshuar dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor dhe nuk mund të identifikohet.

Policia apelon qytetarët që mund të kenë dijeni për familjarët e saj të telefonojnë në numrin pa pagesë 112.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?