English

Policia e Tiranës arreston 2 persona të shpallur në kërkim (EMRAT)

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Tiranës ka arrestuar 2 persona të shpallur në kërkim gjatë operacionit  “Location 2”.

- Advertisement -

Në prangat e policisë kanë rënë Mehmet Lamko, 62 vjeç dhe Elsi Balla, 26 vjeç.

62-vjeçarin, Gjykata e Apelit Tiranë e ka dënuar me 2 vjet burgim, pasi ka shkelur masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”.

Ndërsa, Elsi Ballën Gjykata e Apelit Tiranë e ka dënuar me 10 muaj burgim, pasi ka shkelur masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?