English

Presidenti Begaj viziton Kosovën, Deçani e shpall “Qytetari Nderi”

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Presidenti Bajram Begaj ka vizituar këtë të diel Kosovën, ai do të vizitojë Deçanin dhe do të bëjë homazhe në Kompleksin Memorial të Dëshmorëve në Gllogjan.

- Advertisement -

Pritet që presidenti Begaj të qëndrojë sonte në Deçan ku do të shpallet “Qytetar Nderi”, ndërsa nesër do të marrë pjesë në një ceremoni ku edhe do të nderohet si “Qytetar Nderi” nga komuna e Drenasit

“Në ora 11:00 Presidenti Begaj do të bëjë homazhe në Kompleksin Memorial të Dëshmorëve në Gllogjan. Ndërsa në ora 12:00 Presidenti Begaj do të shpallet “Qytetar Nderi” i Komunës së Deçanit, në sallën e Kuvendit të Komunës”, thuhet në njoftim.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?