Prostitucioni në qendrat e masazheve, gazetarja: Vajzat janë nën 35 vjeçe

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetarja Aida Topalli thotë se vajzat që shfrytëzohen për prostitucion në qendrat e masazheve, janë nën 35 vjeç.

Në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, Topalli u shpreh se ato janë bashkëpunuese me policinë dhe kanë treguar se e bëjnë me vullnetin e tyre.

Sipas Topallit, vazjat zgjedhin këtë rrugë për të bërë para më shpejt.

- Advertisement -

“Është dëshirë për të bërë para shpejt. Kjo është e qartë, nga një pjesë e mirë e rinisë. Zgjedhin rrugën më të shkurtër për t’i bërë këto para, zgjedhin prostitucionin. Janë mosha të reja. Nuk e kalojnë moshën 35 vjeç. Ofrojnë trupin e mirë, freskinë rinore, shpeshherë janë edhe bashkëpunuese me policinë, thonë se e kanë  bërë me vullnetin e tyre”, theksoi ajo.

LEXONI GJITHASHTU

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Lind fëmija i parë në mitrën e implantuar nga një robot

Për herë të parë në botë lindi një bebe e mbartur në një mitër të implantuar në nënën e tij nga një robot. Fëmija, i cili është djalë,...

Jorida Tabaku dorëhiqet nga postet partiake, ç’ndodhi në mbledhjen e Kryesisë së PD

Mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike e mbajtur ditën e martë e cila nisi rreth orës 18:00 pasdite e përfundoi pas mesnatës është shoqëruar...

Finlanda dëbon diplomatët rusë

Finlanda do të dëbojë nëntë diplomatë rusë nga Ambasada ruse në Helsinki, duke i akuzuar ata se punojnë në misione të inteligjencës. “Veprimet e tyre...

TË FUNDIT

Lind fëmija i parë në mitrën e implantuar nga një robot

Për herë të parë në botë lindi një bebe e mbartur në një mitër të implantuar në nënën e tij nga një robot. Fëmija, i cili është djalë,...

Jorida Tabaku dorëhiqet nga postet partiake, ç’ndodhi në mbledhjen e Kryesisë së PD

Mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike e mbajtur ditën e martë e cila nisi rreth orës 18:00 pasdite e përfundoi pas mesnatës është shoqëruar...

Finlanda dëbon diplomatët rusë

Finlanda do të dëbojë nëntë diplomatë rusë nga Ambasada ruse në Helsinki, duke i akuzuar ata se punojnë në misione të inteligjencës. “Veprimet e tyre...

Kryesia e PD merr vendimin, caktohet data e zgjedhjes së kryetarit të ri

Në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike të mbajtur me 6 qershor 2023, Kryesia vendosi hapjen e procesit zgjedhor dhe mbajtjen e zgjedhjeve për...

BE paralajmëron për rënie të solidaritetit për refugjatët ukrainas

Pavarësisht pritjes së ngrohtë që u është dhënë miliona refugjatëve nga Ukraina në Bashkimin Evropian që nga nisja e pushtimit rus, zyrtarët e BE-së...
Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×