English

Shoferja e dehur shkakton aksident, dëmtohen 6 persona, mes tyre 3 të mitur (Emri)

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Nurie Vejzi, 37-vjeçare, është arrestuar pasi ndërsa drejtonte makinën në  gjendje të dehur, në rrugën e  Rinasit është përplasur me një tjetër automjet.

- Advertisement -

Për pasojë janë dëmtuar shoferi dhe 5 pasagjerët në makinën tjetër janë dëmtuar dhe janë dërguar menjëherë në spital. Mes të lënduarve janë edhe tre fëmijë të mitur.

“N. V., 37 vjeçe, banuese në Prezë, pasi ditën e djeshme, në orën 23:20, në rrugën e Rinasit, duke drejtuar në gjendje të dehur, është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin F. B., 37 vjeç. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar shtetasi F. B., dhe pasagjerët në automjet, shtetasit A. T., R. T., dhe tre fëmijët e tyre të mitur, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve”,-thuhet në njoftimin e policisë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×