English

Shpërthim në portën e një banese në Krujë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer mbrëmjen e së shtunës në ambientet e jashtme të një banese në Arrameras të Krujës.

- Advertisement -

Policia tha se lënda plasëse ishte vendosur në banesën e shtetasit A. K dhe si pasojë e shpërthimit ka vetëm dëme materiale (është dëmtuar porta e jashtme).

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?