English

Shqiptarët nuk bëjnë dot pushime? Gjini: Mund të zgjidhni çadrën nëse s’e përballoni

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetari Flor Gjini foli në lidhje me raportin e fundit, ku 60% e shqiptarëve nuk bëjnë dot një javë pushime.

- Advertisement -

I ftuar në emisionin “Now” në Euronews Albania, Gjini theksoi se qytetarët mund të zgjedhin dhe kampin për të bërë pushim.

“Ke Tiranën në vijën e verdhë brenda dhe keni Tiranën jashtë vijës së verdhë, që nuk ja del dot të bëjnë një javë pushime. Ose pastaj mund të zgjedhin të shkojnë në kamp, ta paguajnë atë çadrën e kampit 2 mijë lekë të reja”- tha ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?