English

S’u lejua të flasë në Kuvend, Bajram Begaj do mbajë fjalën e tij në Presidencë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Në pamundësi për të drejtuar mesazhin e tij në çelje te sesioni parlamentar  nga salla e Parlamentit, Presidenti i Republikës, te japë ketë mesazh për shqiptarët nga Presidenca ne orën 18.00.

- Advertisement -

Presidenti ishte parashikuar të mbante fjalën e tij në nisje të sesionit të ri parlamentar, por kjo gjë u bë e pamundur për shkak të aksionit opozitar, të cilët njësoj si vitin e kaluar nuk kanë lejuar zhvillimin normal të seancës.

Ata kanë bllokuar foltoren ndërsa sapo krye parlamentarja Lindita Nikolla nisi të flasë kanë nisur ti  bien bilbilave dhe i kanë kërkuar asaj që të heqë gardën.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?