3 mars

Berisha mban fjalën në protestë: Ky revolucion nuk mposhtet

Kreu i PD-së Sali Berisha ka mbajtur fjalën në protestën kombëtare të thirrur nga opozita. Në fjalën e tijai tha se revolucioni...

Para Kryeministrisë dhe gjykatës? Lita tregon skenarin e protestës

Gazetari Lavdrim Lita foli për datën 3 mars, ditë kur do të zhvillohet protesta e PD-së dhe do të jepet vendimi...

Si do të protestojë PD më 3 mars? Berisha: Tubimi nuk ka lidhje me gjykatën

Protesta e 3 marsit për Sali Berishën do të bëhet vetëm kundër kryeministrit Rama dhe për t’i kërkuar atij mbajtjen e...

Berisha pubilikon spotin e 3 marsit, Rajmonda Bulku në rolin e “Nënës Shqipëri”

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka ndarë në rrjete sociale spotin e protestës së 3 marsit. Rolin kryesor në spot e...

“Nuk e bleu dot gjykatësin”, Spartak Ngjela: Ja çfarë do të bëjë Berisha më 3 mars

Avokati Spartak Ngjela thotë se protesta e 3 marsit e thirrur nga Sali Berisha, është kundër gjykatës, e cila në po...

Berisha për 3 marsin: Regjimi s’ikën me votë, të përgatitemi për mosbindje civile

Protestat e shkurtit dhe përgatitjet për tubimin e 3 marsit, për Sali Berishën janë fillimi i mbarë i revolucionit për të...