49-vjeçari

U zunë për motive banale, 49-vjeçari qëllon me thikë të vëllanë

Një 49-vjeçar është arrestuar ga policia e Elbasanit pasi plagosi me thikë vëllain e tij pas një konflikti për motive të...

Me tufat me para në çantë, e ‘pëson keq’ 49-vjeçari në Rinas

Një 49-vjeçar është arrestuar nga policia Kufitare e Rinasit, pasi gjatë kontrolleve i janë gjetur dhe sekuestruar 42 300 euro, të...

Kanosi me thikë një person t’i merrte paratë, arrestohet 49-vjeçari

Një 49-vjeçar është arrestuar nga policia e Lushnjës, pasi ka kanosur një person për dhënie të pasurisë. 49-vjeçari u ndalua në flagrancë...