aksident

Aksident me vdekje në aksin rrugor Shkozë-TEG

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar pasditen e së martës në aksin rrugor Shkozë-TEG. Një automjet me drejtues...

Aksident me vdekje në rrugën Tiranë-Elbasan

Një aksident automobilistik me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur këtë të shtunë. Sipas informacioneve paraprake, rreth orës 17:30, në Mullet, në...

Aksident në Sarandë, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur pasi dy makina janë përplasur në aksin rrugor Sarandë-Gjirokastër, në Skërficë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

EMRI| Aksident me vdekje në Korçë

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar mbrëmjen e së martës në aksin rrugor Drithas -Maliq. Ngjarja ka ndodhur...

FOTO| 3 makina përplasen kokë më kokë në Itali: 7 të plagosur, 1 shqiptar

Mbrëmjen e të dielës, pak para mesnate 3 makina u përplasën me njëra tjetrën në nënkalimin e Dal Cero në Verona. Shkaqet e...

EMRAT| Aksident tragjik në autostradë, humbin jetën 2 vajza, rëndë 26-vjeçari

Një aksident i rëndë me 2 viktima dhe 1 të plagosur në një gjendje të rëndë është shënuar në autostradën Tiranë-Durrës...

Aksident në Devoll, makina del nga rruga

Një automjet ka dalë nga rruga pranë fshatit Poloskë, në Devoll. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:30 të së enjtes. Shoferi është...

Aksident në Vlorë, automjeti përplas 60-vjeçaren

Një aksident është regjistruar në orët e para të mëngjesit të së enjtes në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Përplasen 2 automjete në Milot-Lezhë, 4 të plagosur

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Milot-Lezhë në vendin e quajtur si kryqëzimi i Rrilës ku janë përplasur dy automjete. Burime...

Përplaset 2 automjete në rrugën Transballkanike, 2 të plagosur

Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në rrugën Transballkanike Vlorë. Dy automjete janë përplasur...

Përplasen makinat sportive në pistën e garave, humb jetën 39-vjeçari në Shijak

Një aksident ka ndodhur në fshatin Pjesës, Shijak, tek Arena Kartin Albania 3, ku gjatë garave me mjete sportive, janë përplasur...

Përplasen dy makina në hyrje të ‘Rrugës së Kombit’, plagosen tre persona

Një aksident ka ndodhur në dalje të autostradës Milot-Fushë Kruje në hyrje të Rrugës së Kombit. Burime për Euronews Albania, bëjnë me...

2 shoferë të arrestuar, njëri për aksident me pasojë vdekjen

2 shoferë në Korçë u arrestuan për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor. Një 29-vjeçar aksidentoi për vdekje një 64-vjeçar në aksin...

Aksident me vdekje në Korçë-Pogradec

Një aksident me pasojë vdekjen është shënuar pasditen e së shtunës në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit...

Tragjedi me 16 të vdekur pas përplasjes së dy automjeteve në Algjeri

Gjashtëmbëdhjetë persona kanë humbur jetën dhe tre të tjerë janë plagosur si pasojë e përplasjes së dy automjeteve në jug të...

Aksident në Korçë, një i plagosur

Një person është plagosur nga një aksident në afërsi të fshatit Vashtemi në Korçë. Pasagjerja në njërin nga mjetet është dërguar në...