artan hoxha

Skenari tronditës i Hoxhës: Tritoli ndaj Ndrecës është mesazh, Hila problematik

Gazetari Artan Hoxha tha në një intervistë për Euronews Albania se tritoli ndaj Bernard Ndrecës, kreut të Rithemelimit në Vaun e...

Artan Hoxha: Ja qyteti me numrin më të lartë të të penduarve të drejtësisë

Gazetari Artan Hoxha tha në një intervistë për Euronews Albania se tashmë Elbasani është një nga zonat më nën kontroll në...

Hoxha-Breçanit: Bëre gabim që pamjet e vrasjes së Artan Santos ia dhe policisë

Ish-shefi i policisë Erzen Breçani i ftuar në emisionin “Review” në Euronews Albania i tha gazetarit Artan Hoxhës se pamjet e...

Artan Hoxha: Si e morëm vesh që Jan Prengën e rrëmbyen dhe e vranë

Gazetari Artan Hoxha tregoi se si e morën vesh që Jan Prengën e kishin rrëmbyer, vrarë dhe zhdukur. I ftuar në emisionin...

Hoxha: Ja çfarë ndodh nëse hiqen kamerat e grupeve kriminale

Gazetari Artan Hoxha tha duke u hequr kamerat grupeve kriminale që i kanë vendosur në qytete, i ndihmojnë ata që të...

Debat në studio, Hoxha i nxjerr foton zyrtarit të policisë: Po kësaj çdo i bëni?

Gazetari Artan Hoxha është përplasur me zyrtarin e policisë Gentian Mullaj në lidhje me kamerat e vendosura nga grupet kriminale në...

Hoxha tregon rastin e kamerave nga Izrali: Drogën e kontrollonin nga ‘Blloku’

Gazetari Artan Hoxha tha se metoda e kamerave të vendosura nga grupet kriminale është e vjetër. Në emisionin “Review” në Euronews Albania,...

Audio-përgjimi për 21 janarin, Prokuroria e Tiranës: Kemi nisur verifikimet

Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar të verifikohet audio e transkiptuar nga gazetari Artan Hoxha, në lidhje me komunikimet e bëra përmes...

Provat për 21 janarin/ Artan Hoxha: Prokuroria duhet të vijë tek unë, jo e kundërta

Gazetari Artan Hoxha ka folur në Euronews Albania në lidhje me materialet e publikuara prej tij për 21 janarin, ku u...

Skandali me Kupën e Botës, Hoxha: Si ndikoi Emiri i Katarit, u përfshi dhe Sarkozy

Kupa e Botës e zhvilluar në Katar mbetet më e veçanta në historinë e futbollit, jo vetëm për periudhën në të...

Rektori Hoxha: UT bën pjesë te 4% e universiteteve më të mira në botë

Rektori i Universitetit të Tiranës, Artan Hoxha ka komentuar studimin e “Ranking web of Universities”, ku Shqipëria renditet e 3,786-ta nga...

Hoxha: Basha s’ka menduar se ‘Toyota Auris’ do hetohet nga belgët

Gazetari Artan Hoxha tha se Lulzim Basha nuk ka menduar se çështja e “Toyota Auris” do të shkonte në hetim të...