vite

Çifti i lumtur me 22 vite diferencë

Alexandra ra në dashuri me një burrë pothuajse me dyfishin e moshës së saj, saktësisht 22 vite më të madh dhe gjithçka nisi...

Deri 6 vite burg për mjekun që publikoi video të grave shtatzënë

Një skandal i vërtetë është denoncuar të premten në Tetovë, përkatësisht në Spitalin e Gjinekologjisë, ku një nga mjekët specialistë ka...

Avokati: Procesi për vulën e PD-së mund të zvarritet me vite

Rezart Kthupi, një nga përfaqësuesit ligjor të Partisë Demokratike, të përfaqësuar nga Enkelejd Alibeaj, foli në Euronews Albania në lidhje me...

Navalni rrezikon 13 vite burg për mashtrim

Opozitari i Kremlinit Alexei Navalni, i cili ndodhet në burg, u shpall fajtor për mashtrim nga Gjykata ruse. Prokurorët kërkuan dënim me...