English

“Të kaloj 1 natë me ish-partnerin” – Gruaja habit burrin me dëshirën para vdekjes…

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një burrë ka pranuar se është ndjerë i zemëruar dhe i turpëruar pasi gruaja e tij e cila ka edhe pak muaj jete kërkoi një leje për të fjetur me një ish partner te saj ‘vetëm edhe një herë’. Burri tha se kërkesa e bëri atë të ndihej i tradhtuar dhe i papërshtatshëm.

- Advertisement -

Por ai ndjeu gjithashtu se i detyrohej gruas së tij që t’i vinte dëshirën e saj përpara egos së tij. “Ajo më uli dhe më tha se një nga gjërat e fundit që donte të bënte ishte të bënte seks me një partner të saj të mëparshëm. Sigurisht që u trondita dhe kur e pyeta pse”, ka shkruar ai në Reddit.

“Në thelb ajo mendon se i dashuri i saj më i kënaqshëm fizikisht gjatë gjithë jetës ishte pikërisht ai”. Ai tha se kishte një ‘monolog të tërë’ por kjo ishte pika kryesore.

Kështu që tani më ka mbetur me këtë, mohoj gruas sime që po vdes një dëshirë për egon time, ose lëre të shkojë me një burrë tjetër për të cilin ajo mendon se është më mirë, “tha ai. “Sinqerisht, jam aq i dëshpëruar dhe i tradhtuar sa ajo ma kërkoi këtë. Ndjehem sikur jam vënë në një pozicion ku duhet të them po sepse ajo po vdes”.

Ai shpjegoi se ai dhe gruaja e tij kishin qenë të martuar të lumtur për një dekadë dhe se diagnoza e saj e la atë të ndihej i shqetësuar. Ai shtoi se gjendja nënkuptonte se ajo do të binte me shpejtësi dhe ka të ngjarë të kishte nevojë të përdorte një karrige me rrota brenda disa muajsh. “E di se çfarë dua të them, por nuk e di nëse është e drejtë. Jam shumë e lënduar që të ketë marrëdhënie me një ish duket aq e rëndësishme para se të vdesë.

KOMENTET E NJEREZVE

“Më fal, por sëmundja e saj nuk është një justifikim për t’ju trajtuar kaq keq Kjo është tepër fyese për ju dhe marrëdhënien tuaj”, tha një burrë.

“Nëse kjo është një histori e vërtetë, atëherë, thjesht paketoni gjërat e saj dhe lëreni të jetojë me ish-in për pjesën tjetër të kohës së saj”, tha një tjetër.

“Unë nuk do të shkoja as në funeral nëse gruaja ime do të më kërkonte këtë,” shtoi një i tretë.

Të tjerë sugjeruan se ajo mund të kishte hyrë tashmë në kontakt me ish-in e saj, për faktin që po e hedh poshtë martesën.

 

LEXONI GJITHASHTU:

1 COMMENT

  1. Cfare jane ato komente te shpifura. Ate e ka thir Ai atje lart. Ckuptim ka te jete e imja dhe jo e nje tjetri. Ta ndaje? Po ata po i ndan zoti. Po te isha une do lumturohesha me lumturine e saj. Kaq.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?