English

VIDEO/ “Dil jashtë”, gazetarja e Euronews Albania nuk lejohet brenda QV

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetarja e Euronews Albania, Kloida Gjuzi nuk është lejuar të hyjë në qendrën e votimit 1429/2 në Durrës.

- Advertisement -

Një person me cilësinë e sekretarit të qendrës së votimit i është drejtuar gazetares duke i thënë të dalë jashtë.

Ndërkohë Gjuzi ka filmuar gjithçka që duket se është në kundërshtim me çfarë ndodh në qendrat e tjera të votimit.

E njëjta situatë ndodhi dhe në një kapanon të përshtatur si qendër votimi në Yzberisht, ku kryetari i KZAZ-së nuk e lejoi gazetaren e Euronews Albania, Raziela Myslimaj të xhironte brenda ambienteve.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?