English

EMRI| Vodhi Range Rover-in pranë një hoteli, arrestohet në flagrancë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një automjet tip Range Rover me ngjyrë të zezë u vodh gjatë mbrëmjes së shkuar pranë një hoteli në Tiranë.

- Advertisement -

Policia tha se ngjarja ndodhi rreth orës 19:00.

“Falë reagimit të shpejtë të shërbimeve të qarkullimit, mjeti u lokalizua dhe u bë bllokimi i tij.

Shtetasi Adrian Hamalli u kap në flagrancë duke drejtuar mjetin e vjedhur dhe tashmë është nën shoqërimin e Komisariatit Nr. 5”, bëri me dije policia.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?