Xhaxhiu: Nuk jam dakord që gjyshërit të jenë afër me shtëpi me fëmijët

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetari Rezart Xhaxhiu është shprehur se nuk është dakord që gjyshërit të jenë afër me shtëpi me fëmijët.

Në një intervistë për emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ai theksoi se ka shumë raste që prindërit ia kanë dalë më fëmijët e tyre pa qenë nevoja për të pasur gjyshërit e këtyre të fundit afër

“Unë nuk e shoh të domosdoshme faktin që të kemi prindërit afër është një lloj lehtësie. Ka një lloj mentaliteti këtu. Unë nuk jam dakord me faktin që prindërit t’i kemi afër. Ka raste që i kemi pasur dhe larg e ja kemi dalë”- tha ai.

- Advertisement -

LEXONI GJITHASHTU: 

 




LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Pamje rrëqethëse nga rrënojat, vajza e vogël mban foshnjën në duar dhe kërkon ndihmë

Një tjetër video rrëqethëse është publikuar në rrjet nga tërmeti shkatërrimtar që goditi Turqinë dhe Sirinë. Nga pamjet e filmuara në rrënoja, shihet një vajzë...

LeBron James rekord absolut, shënon historinë në NBA

LeBron James  shënon historinë duke u bërë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në NBA duke kaluar rekordin e gjatë të Kareem...

VIDEO/ Banorët e Laçit hapin dyert e banesave për turqit: I presim në shtëpitë tona

Kamera e Euronews ishte këtë të mërkurë në qytetin e Laçit, ku mori disa përjetime të qytetarëve në lidhje me tërmetin shkatërrimtar që goditi...

TË FUNDIT

Pamje rrëqethëse nga rrënojat, vajza e vogël mban foshnjën në duar dhe kërkon ndihmë

Një tjetër video rrëqethëse është publikuar në rrjet nga tërmeti shkatërrimtar që goditi Turqinë dhe Sirinë. Nga pamjet e filmuara në rrënoja, shihet një vajzë...

LeBron James rekord absolut, shënon historinë në NBA

LeBron James  shënon historinë duke u bërë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në NBA duke kaluar rekordin e gjatë të Kareem...

VIDEO/ Banorët e Laçit hapin dyert e banesave për turqit: I presim në shtëpitë tona

Kamera e Euronews ishte këtë të mërkurë në qytetin e Laçit, ku mori disa përjetime të qytetarëve në lidhje me tërmetin shkatërrimtar që goditi...

Nuk kursehet Lionel Messi, dhuron shumën e majme për Turqinë dhe Sirinë

Fondacioni i lojtarit të njohur ndërkombëtarisht Lionel Messi ka dhënë një ndihmë të madhe financiare për njerëzit e prekur nga tërtmeti i frikshëm. Mesi dhuron...

Habit anëtari i Dumës ruse: Turqit s’po luftojnë me ne, pse të më vij keq që vdesin

Këshilltari i Ministrit të Brendshëm të Ukrainas, Anton Gerashchenko, ka shpërndarë në Tëitter një video nga një debat televiziv në Rusi, ku një anëtar...




Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×