45-vjeçarja: Jam abuzuar që 6 vjeçe, partneri më shpëtoi nga vëllai im pedofil

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Melissa Sloan, 45 vjeç, nga Poëys, Uellsi i Jugut, nga koka te këmbët është e mbuluar me dizajnë dramatike të cilat përpiqen të mbulojnë plagët emocionale të abuzimit të tmerrshëm seksual nga vëllai i saj pedofil.

Në një intervistë ekskluzive për emisionin ‘Good Morning Albanians’ në Euronews Albania, ajo tha ka qenë partneri i saj që i ka shpëtuar jetën ndërsa theksoi se këtij të fundit ia ka treguar historinë e dhimbshme gradualisht.

“E kam takuar partnerin tim 10 vite më përpara dhe ai më  shpëtoi jetën dhe më ndihmoi që të largohesha nga vëllai im.  Bashkëshortit ia thashë në mënyrë graduale dhe ai më besoi. Tatuazhet më pëlqejnë, më pëlqen dhimbja që përjeton duke bërë një tatuazh dhe më pëlqen fakti që dhimbja kalon pasi e bën tatuazhin. Tatuazhin e parë e kam bërë në këmbë. Kam bërë tre shtresa tatuazhesh në fytyrën time”- tha ajo.

- Advertisement -

LEXONI GJITHASHTU: 


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Kongresi i PS/ Qafoku: Me opozitën e shpartalluar, Rama mund të bëjë ç’të dojë

Gazetari Roland Qafoku është shprehur se kryeministri Edi Rama mund të bëjë çfarë të dojë, kur përballë ka opozitën e cila sipas tij është...

Vrasja e Elton Javorit në Fier, gjendet automjeti i përdorur dhe arsenal armësh

Vrasja e Elton Javorit në Fier, gjendet automjeti i përdorur nga autorët dhe arsenal armësh Është gjetur automjeti i përdorur në vrasjen e 41-vjeçarit Elton...

Akuzohen për kultivimin e 250 bimëve narkotike, arrestohen 2 persona në Elbasan

Dy shtetas në Elbasan kanë rënë në prangat e Policisë, pasi dyshohet se janë autorë të kultivimit të 250 bimëve narkotike, në muajin qershor,...

TË FUNDIT

Kongresi i PS/ Qafoku: Me opozitën e shpartalluar, Rama mund të bëjë ç’të dojë

Gazetari Roland Qafoku është shprehur se kryeministri Edi Rama mund të bëjë çfarë të dojë, kur përballë ka opozitën e cila sipas tij është...

Vrasja e Elton Javorit në Fier, gjendet automjeti i përdorur dhe arsenal armësh

Vrasja e Elton Javorit në Fier, gjendet automjeti i përdorur nga autorët dhe arsenal armësh Është gjetur automjeti i përdorur në vrasjen e 41-vjeçarit Elton...

Akuzohen për kultivimin e 250 bimëve narkotike, arrestohen 2 persona në Elbasan

Dy shtetas në Elbasan kanë rënë në prangat e Policisë, pasi dyshohet se janë autorë të kultivimit të 250 bimëve narkotike, në muajin qershor,...

EMRI/ I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia, arrestohet 38-vjeçari në Durrës

Një 38-vjeçar në Durrës ka rënë në prangat e Policisë, pasi shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Organizata ktiminale” dhe...

Në burg për korrupsion, Leonard Palushi depoziton rekurs në Gjykatën e Lartë

Ish-shefi i hetimit të krimeve në Elbasan Leonard Palushi depoziton rekurs në gjykatën e lartë. Ai kërkon të shpallet i pafajshëm duke kundërshtuar vendimin e...


 
Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×