E dhunuar seksualisht nga vëllai, 45-vjeçarja: Më pëlqen dhimbja nga tatuzhet

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Melissa Sloan, 45 vjeç, nga Powys, Uellsi i Jugut, zbuloi në emisionin “Goodmorning Albanians”, në Euronews, rastin e saj të abuzimit seksual nga i vëllai i saj pedofil gjatë kohës që ka qenë fëmijë.

Me një pamje jo të zakontë, Melisa rrëfeu dhe pasionin e saj për tatuazhe

t. Ajo tha se i pëlqen dhimbja që përjeton nga ngjyrosja e trupit dhe se vetëm në fytyrën e saj ka bërë 4 shtresa me tatuazhe.

- Advertisement -

“Thjesht më pëlqejnë tatuazhet më pëlqejnë imazhet dhe më pëlqen dhimbja që përjeton dhe fakti që dhimbja kalon pasi e bën tatuazhin. Tatuazhin e parë e kam bërë kur isha 20-vjeç, por e kam bërë në këmbë, nuk ishte në fytyrën time. Por kam bërë shumë tatuazhe në fytyrën time dhe kam bërë 3-4 shtresa. Nuk e ndaloj dot veten time duke bërë tatuazhe. Ka filluar rreth një vit më parë dhe siç e shihni kam bërë jashtëzakonisht shumë dhe është një dashuri për mua. Fëmijëve ju pëlqejnë shumë dhe thonë mami mos dëgjo asnjeri, nuk ka rëndësi çfarë mendojnë njerëzit ne të duam kështu siç je”, tha ajo.

LEXO GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Staroviç: Largimi i Policisë së Kosovës i hap rrugë largimit të ushtrisë serbe

Sekretari shtetëror i Ministrisë të Mbrojtjes së Serbisë, Nemanja Staroviç, ka deklaruar se tërheqja e forcave speciale të Policisë së Kosovës nga pjesa veriore...

Dy persona humbën jetën nga granatimet në rajonin rus

Dy gra u vranë gjatë granatimeve nga forcat ukrainase në rajonin kufitar rus Belgorod, tha guvernatori i atij rajoni. Vyacheslav Gladkov tha gjithashtu se katër...

Mbyllet hetimi për dokumentet e klasifikuara, asnjë akuzë s’do të ngrihet ndaj Pence

Departamenti i Drejtësisë ka mbyllur hetimin për keqpërdorimin e mundshëm të dokumenteve të klasifikuara të gjetura në shtëpinë e ish-zëvendës presidentit amerikan Mike Pence...

TË FUNDIT

Staroviç: Largimi i Policisë së Kosovës i hap rrugë largimit të ushtrisë serbe

Sekretari shtetëror i Ministrisë të Mbrojtjes së Serbisë, Nemanja Staroviç, ka deklaruar se tërheqja e forcave speciale të Policisë së Kosovës nga pjesa veriore...

Dy persona humbën jetën nga granatimet në rajonin rus

Dy gra u vranë gjatë granatimeve nga forcat ukrainase në rajonin kufitar rus Belgorod, tha guvernatori i atij rajoni. Vyacheslav Gladkov tha gjithashtu se katër...

Mbyllet hetimi për dokumentet e klasifikuara, asnjë akuzë s’do të ngrihet ndaj Pence

Departamenti i Drejtësisë ka mbyllur hetimin për keqpërdorimin e mundshëm të dokumenteve të klasifikuara të gjetura në shtëpinë e ish-zëvendës presidentit amerikan Mike Pence...

Përplasen trenat në Indi, 50 të vdekur dhe 300 të plagosur

Së paku 50 persona kanë vdekur dhe 300 janë shtruar në spital në Indi, pasi një tren me pasagjerë doli nga shinat dhe u...

Rikthehet për të 3-tin vit festivali operistik i tenorit me famë botërore Rame Lahaj

“RLIOF” quhet festivali i cili mban këtë vit edicionin e tij të tretë. Tenori me famë botërore Rame Lahaj do të rikthehet jo vetëm me...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×