E abuzuar seksualisht nga vëllai: Nuk më kanë besuar në polici, as nëna ime

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Melissa është një nënë që ka mbuluar pjesën më të madhe të trupit të saj me tatuazhe, si një zgjedhje që e ndihmon atë për të përballuar abuzimin seksual që ka përjetuar si fëmijë. Melissa Sloan, 45 vjeç, nga Powys, Uellsi i Jugut, nga koka te këmbët është e mbuluar me dizajnë dramatike të cilat përpiqen të mbulojnë plagët emocionale të abuzimit të tmerrshëm seksual nga vëllai i saj pedofil.

Së fundmi në një intervistë ekskluzive për emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania ajo tha se vëllai i saj pedofil,  ishte një vit më i madh se ajo, dhe se ai kishte përdhunuar dhe fëmijë nën moshën 5 vjeç.

Më tej ajo tha se rastin e ka denoncuar në polici por që atë nuk e kanë besuar as autoritetet dhe as nëna e saj.

- Advertisement -

“Unë kam më shumë se sa 100 tatuazhe. Kam filluar të bëjë 20 vite më përpara që të bëjë tatuazhe. Nuk kanë ndonjë kuptim të veçantë tatuazhet, por më pëlqejnë shumë tatuazhet. Vëllai im është në burg, është dënuar me 21 vite dhe kjo është një lehtësim për mua sepse nuk mund të lëndojë dikë tjetër. Ai ka qenë 7 vite, ka qenë një vit më i madh se unë.

Ai ka përdhunuar fëmijë nën moshën 5 vjeç. Unë mendoj se dënimi 21 vjetësh nuk është mjaftueshëm për të. E kam raportuar në polici krimin që ka bërë ndaj meje por nuk më kanë besuar. Mua më ka rritur nëna ime, por as ajo nuk më ka besuar”- tha ajo.

LEXONI GJITHASHTU: 

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Kurti nuk tërhiqet: Kosova nuk do të lejojë struktura paralele në veri

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, deklaroi këtë të enjte se kryetarët e komunave të zgjedhur në veri të Kosovës do të vijojnë të ushtrojnë...

“Të shkojnë në Serbi ose do t’i fusim në burg”, Kurti: Mbrojmë republikën nga bandat

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka thënë se "nuk e paramendon" zvogëlimin e pranisë së Policisë së Kosovës në komunat veriore të vendit, pa...

Pasaporta shqiptare do merret më lehtë, gati ligji i nënshtetësisë pa ditur gjuhën

Fëmijët e të huajve që lindin në Shqipëri, kanë mundësinë që ta marrin menjëherë shtetësinë shqiptare. Ky është një nga synimet e projektligjit që...

TË FUNDIT

Kurti nuk tërhiqet: Kosova nuk do të lejojë struktura paralele në veri

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, deklaroi këtë të enjte se kryetarët e komunave të zgjedhur në veri të Kosovës do të vijojnë të ushtrojnë...

“Të shkojnë në Serbi ose do t’i fusim në burg”, Kurti: Mbrojmë republikën nga bandat

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka thënë se "nuk e paramendon" zvogëlimin e pranisë së Policisë së Kosovës në komunat veriore të vendit, pa...

Pasaporta shqiptare do merret më lehtë, gati ligji i nënshtetësisë pa ditur gjuhën

Fëmijët e të huajve që lindin në Shqipëri, kanë mundësinë që ta marrin menjëherë shtetësinë shqiptare. Ky është një nga synimet e projektligjit që...

Anulohet “Sunny Hill”, e konfirmon Dua Lipa

“Sunny Hill” vitin e kaluar erdhi me dy koncerte tre-ditore, një në Tiranë dhe një në Prishtinë. Këtë vit festivali nuk do të mbahet. Lajmi...

“Rama thika pas shpine Kosovës”, Berisha: Ka qenë dhe është ndihmës i Vuçiç

Ish-kryeministri Sali Berisha tha në një deklaratë për mediat se situata në Veri është dramatike, më e rënda që pas luftës në Kosovë. Berisha u...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×