English

Armand Peza: Unë çmendem për gjelin e detit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Sipërmarrësi Armand Peza tha për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se një gatim tradicional që e pëlqente shumë në fundvit ishte gjeli i detit.

- Advertisement -

“Unë çmendem për gjel deti. Gjel deti, peshk deti, çfarë të mundemi nga deti,” – u shpreh Peza, ndërsa fliste për tryezën që do të shtrojë për fundvit.

Sipërmarrësi shtoi se nuk di të gatuajë, por ndihmon me pastrimin e enëve.

Ai tregoi gjithashtu se 1 janarin e pret në shtëpi dhe nuk i pëlqen të lëvizë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?