English

Atmosferë e zjarrtë në Air Albania, shpaloset flamuri gjigant

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Në Air Albania ka nisur sfida mes Shqipërisë dhe ishujve Faroe e vlefshme për kualifikueset e Euro 2024.

- Advertisement -

Tifozët kuqezi kanë mbushur stadiumin me banderola dhe flamuj, ndërsa një moment shumë interesant ishte shpalosja e një flamuri gjigant kuqezi në tribunë.

Kombëtarja shqiptare arriti një barazim të vlefshëm në sfidën me Moldavinë, duke marrë një pikë e cila e kualifikoi në fazën tjetër të “Euro 2024”.

Nga sfida e mbrëmjes së sotme do të varet nëse Shqipëria do të mbetet kryesuese në grupin E ose jo.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?