“Burri ishte kundër!” Stilistja: Nuk donte që të hapja Instagram për djalin

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Stilistja Enxhi Valteri tha në “Good Mornin Albanians” se ka vendosur të mos postojmë më foto të djalit të saj në Instagram.

E ftuar për të folur rreth rreziqeve që kanë rrjetet sociale për të miturit, Valteri tha se në fillim ku i ka hapur Instagramin djalit të saj, bashkëshorti nuk ka qenë dakord, por ajo e ka hapur gjithsesi dhe postonte foto të djalit të veshur me veshje të stiluara nga ajo vetë.

Megjithatë ajo shtoi se me marrjen e më shumë informacioneve rreth rrezikut që është në këto rrjete, ajo ka vendosur të mos postojë më foto të tij e madje  tha se mund ta mbyllë Instagramin e të voglit të  saj.

- Advertisement -

“Kemi pasur një diskutim dhe më thoshte nuk ke të drejtë ta bësh këtë gjënë. ai nuk është tip mediash sociale, nuk i pëlqejnë. Ai më thoshte ti mund ta bësh, por mendoje edhe një herë dhe mundohej të këmbëngulte.

Unë në atë kohë i thosha ti nuk ke rrjete sociale dhe nuk merr vesh nga kjo punë, më vonë duke parë shkaqet dhe pasojat jo vetëm nga ana psikologjike që mund t’i ndikojnë fëmijës por edhe rreziqet në media sociale. mendoj se kam bërë zgjedhjen e duhur”,-tha stilistja për Euronews Albania.

LEXONI GJITHASHTU:

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Shpallet Nobeli për Kiminë, fitohet nga 3 shkencëtarët që zbuluan grimcat kuantike

Çmimi Nobel i vitit 2023 në kimi i është dhënë një treshe shkencëtarësh që punuan për të zbuluar dhe zhvilluar grimcat kuantike, të përdorura...

Me bagazhin e makinës plot me thasët me kanabis, arrestohet 30-vjeçari

Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia e Shkodrës pasi u kap duke transpoortuar 2 thasë me lëndë narkotike kanabis sativa. Droga me peshë 35 kilogramë...

Pse po shton trupat e NATO-s në Kosovë? Eksperti: Ja çfarë pritet…

Eksperti i sigurisë Avni Islami ishte këtë të mërkurë i ftuar në Euronews Albania për të folur rreth sulmit të ndodhur në afërsi të...

TË FUNDIT

Shpallet Nobeli për Kiminë, fitohet nga 3 shkencëtarët që zbuluan grimcat kuantike

Çmimi Nobel i vitit 2023 në kimi i është dhënë një treshe shkencëtarësh që punuan për të zbuluar dhe zhvilluar grimcat kuantike, të përdorura...

Me bagazhin e makinës plot me thasët me kanabis, arrestohet 30-vjeçari

Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia e Shkodrës pasi u kap duke transpoortuar 2 thasë me lëndë narkotike kanabis sativa. Droga me peshë 35 kilogramë...

Pse po shton trupat e NATO-s në Kosovë? Eksperti: Ja çfarë pritet…

Eksperti i sigurisë Avni Islami ishte këtë të mërkurë i ftuar në Euronews Albania për të folur rreth sulmit të ndodhur në afërsi të...

U kap me snajper në makinë, dënohet me 8 vite burg ish-efektivi i RENEA-së

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 7 vite e 9 muaj burg ish-efektivin e RENEA-së Remal Rada, i cili u kap vitin e kaluar...

Ministria: Rusia rrëzon dhjetëra dronë ukrainas mbi rajonet kufitare

Mbrojtja ajrore ruse ka shkatërruar 31 dronë ukrainas mbi rajonet kufitare të Belgorod, Bryansk dhe Kursk gjatë natës, tha të mërkurën Ministria e Mbrojtjes...

Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×