Çlirohuni nga dhimbja e fytit me Tanflex

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dhimbja e fytit përveçse e dhimbshme mund të jetë dhe shumë bezdisëse.

Me një fyt të acaruar është e vështirë të gëlltitesh dhe nëse kolliteni do të ndjeni shumë dhimbje.

E vetmja gjë për të cilën mund të mendoni në ato momente është ta bëni atë ndjenjën sikur ju ka mbetur diçka në fyt, të largohet.

- Advertisement -

Zgjidhja e duhur për të qetësuar dhimbjet e fytit është Tanflex.

Tanflex, spray për fyt, është alternativa më e mirë për të eleminuar në mënyrë të menjëhershme dhe efektive dhimbjet, inflamacionin dhe skuqjen e fytit.

Tanflex, ofron efekt të shpejtë anti-inflamator që në përdorimin e parë, duke lehtësuar në mënyrë të menjëhershme vështiresinë në gëlltitje, dhimbjen, skuqjen, tharjen dhe edemën e fytit tuaj!

Tanflex vjen me një ambalazhim të përshtatshëm për ta pasur gjithmonë me vete, lehtësisht i përdorshëm, me një shije fantastike dhe aromë mente të ëmbël.

I përshtatshëm për të gjithë anetarët e familjes, sidomos për femijët. Një arsye thelbësore për përdorimin e Tanflex është minimizimi i nevojës për përdorimin e antibiotikëve.

Çlirohuni nga dhimbjet e fytit me Tanflex!

Prodhuar nga AbdiIbrahim, kompania Nr. 1 në Turqi. E gjeni në çdo farmaci.

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Staroviç: Largimi i Policisë së Kosovës i hap rrugë largimit të ushtrisë serbe

Sekretari shtetëror i Ministrisë të Mbrojtjes së Serbisë, Nemanja Staroviç, ka deklaruar se tërheqja e forcave speciale të Policisë së Kosovës nga pjesa veriore...

Dy persona humbën jetën nga granatimet në rajonin rus

Dy gra u vranë gjatë granatimeve nga forcat ukrainase në rajonin kufitar rus Belgorod, tha guvernatori i atij rajoni. Vyacheslav Gladkov tha gjithashtu se katër...

Mbyllet hetimi për dokumentet e klasifikuara, asnjë akuzë s’do të ngrihet ndaj Pence

Departamenti i Drejtësisë ka mbyllur hetimin për keqpërdorimin e mundshëm të dokumenteve të klasifikuara të gjetura në shtëpinë e ish-zëvendës presidentit amerikan Mike Pence...

TË FUNDIT

Staroviç: Largimi i Policisë së Kosovës i hap rrugë largimit të ushtrisë serbe

Sekretari shtetëror i Ministrisë të Mbrojtjes së Serbisë, Nemanja Staroviç, ka deklaruar se tërheqja e forcave speciale të Policisë së Kosovës nga pjesa veriore...

Dy persona humbën jetën nga granatimet në rajonin rus

Dy gra u vranë gjatë granatimeve nga forcat ukrainase në rajonin kufitar rus Belgorod, tha guvernatori i atij rajoni. Vyacheslav Gladkov tha gjithashtu se katër...

Mbyllet hetimi për dokumentet e klasifikuara, asnjë akuzë s’do të ngrihet ndaj Pence

Departamenti i Drejtësisë ka mbyllur hetimin për keqpërdorimin e mundshëm të dokumenteve të klasifikuara të gjetura në shtëpinë e ish-zëvendës presidentit amerikan Mike Pence...

Përplasen trenat në Indi, 50 të vdekur dhe 300 të plagosur

Së paku 50 persona kanë vdekur dhe 300 janë shtruar në spital në Indi, pasi një tren me pasagjerë doli nga shinat dhe u...

Rikthehet për të 3-tin vit festivali operistik i tenorit me famë botërore Rame Lahaj

“RLIOF” quhet festivali i cili mban këtë vit edicionin e tij të tretë. Tenori me famë botërore Rame Lahaj do të rikthehet jo vetëm me...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×