English

Emrat e kandidatëve të PS për bashkitë, si përgjigjet Etjen Xhafaj

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Deputeti i PS-së, Etjen Xhafaj u shpreh në një intervistë për Euronews Albania se ende kjo parti nuk do të publikojnë listën e emrave të kandidatëve të PS-së.

- Advertisement -

Ai nënvizoi se janë ende në fazë diskutimi dhe disa emra kandidatësh janë komunikuar nga kryetari i PS-së, Edi Rama.

“Ky është një proces diskutimi. Ne kemi vazhdimisht mbledhje kryesie duke diskutuar dhe përcaktuar së pari ato që do të jenë kriteret. Analizojmë edhe punën që është bërë nga kryetarët aktualë. Ende nuk do të dalim më një listë emrash të përveçëm, disa emra janë komunikuar nga kryetari i partisë”, u shpreh deputeti.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?