English

‘Jeta ime në rrezik’, rrëfimi për ‘Real People’ i nënës së Joe që lufton për jetën

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

“Joyce qante dhe më thoshte: ‘mami jeta ime është në rrezik”.

- Advertisement -

Ky është rrëfimi për “Real People” i nënës së 22-vjeçares nga Kenia, e cila tregon me lot në sy telefonatat e fundit që ka bërë me vajzën e saj.

Nëna, e cila ndodhet për më shumë se 2 muaj në Tiranë, ka dyshime se një shofer mund ta ketë dhunuar barbarisht 22-vjeçaren.

Nesër në “Real People” në orën 17:00, do të publikohet rrëfimi i nënës, e cila do tregojë bisedat dhe ngacmimet që shoferi i ka bërë vajzës së saj.

Ngjarja e rëndë ndodhi mesnatën e 13 gushtit. Kanë qenë shoqet e 22-vjeçares që e kanë identifikuar atë në gjendje kritike për jetën.

Theksojmë se vajza ka qëndruar për disa orë në gjendje të rëndë në oborrin e një hoteli.

22-vjeçarja punonte në nga kazinotë e kryeqytetit. E ëma është njoftuar 2 ditë më vonë për ngjarjen e rëndë.

 

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?