English

Kardiologu turk: Shqiptarët më të kujdesshëm sesa turqit për zemrën

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Adil Hakan Ocek, kardiolog invaziv ka folur në lidhje me sëmundjet e zemrës dhe shenjat e para të kësaj sëmundje.

- Advertisement -

Në një intervistë për emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ai theksoi se shqiptarët janë më të kujdesshëm përsa i përket kontrolleve te mjeku apo kujdesi ndaj vetes.

“Mendoj se shqiptarët janë më të rregullt dhe më të kujdesshëm për shëndetin. E dërgojnë më shumë doktorin. Në Turqi e kalojnë më lehtë këtë pjesë”- tha ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?