English

Kozmetologu Ujkashi: Në Shqipëri paguhet edhe 100-200€ për një qethje

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kozmetologu Gazmend Ujkashi tha në emisionin GoodMorning Albanians në Euronews Albania se në Shqipëri ka vende ku paguhet edhe 100-200€ për një qethje.

- Advertisement -

Sipas tij, kjo ndodh pasi në Shqipëri nuk ka një rregullator tregu dhe ndodh që një person, vetëm pse ka më shumë ndjekës në rrjetet sociale i vendos çmimet sipas dëshirës dhe ka njerëz që i shkojnë.

“Në Bllok janë çmimet më të larta, po të dalim nga unaza çmimet janë më normale. Në Bllok ka me 100 dhe me 200 euro për një qethje. Kjo ndodh pasi tek ne nuk ka një rregullator tregu; nëse je i fortë në Instagram, le të mos kesh aftësi të profesionit, e rri çmimi se thua kam shumë ndjekës. Kjo bën që klientët, që sot janë të ndikuar nga ndjekësit të vijë me çfarëdo çmimi, mund të mos vijë më herën e dytë”, u shpreh Ujkashi.

Për të ndjekur kanalin e youtube të Euronews Albania KLIKO KËTU!

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?