English

Maskat ndalojnë makinën e postës në Kosovë, dhunojnë shoferin dhe marrin paratë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një grabitje ndaj një makine të postës ka ndodhur paraditen e kësaj të mërkure në Kosovë.

- Advertisement -

Klankosova bën me dije persona të maskuar kanë ndaluar shoferin e një veture të postës në qytetin e Pejës dhe i kanë shumën e parave që ai dispononte.

Në raportin e policisë thuhet se të dyshuarit e kanë nxjerrë me dhunë shoferin nga vetura, dhe i kanë grabitur shumë e konsiderueshme të parave.

Shoferi po merr kujdesin e nevojshëm mjekësor, ndërkohë që policia dhe grupi hetimor po vijojnë puinën për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×