English

“Më merrte me numër privat”-gazetarja Topalli flet për personin që e përndiqte

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetarja Aida Topalli, foli në lidhje me rastit e fundit në Tiranë, ku një operator i një televizioni, përndiqte një 23-vjeçare dhe i hapte profile false.

- Advertisement -

E ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ajo tregoi dhe një rast personal ku tha se para 5 vitesh dhe ajo ishte përndjekur nga një person.

Mes tjerash ajo shtoi se personi u arrestua duke nënvizuar se më pas u lirua me kërkesë të saj.

“Ka dhe  njerëz që nuk  të njohin dhe të përndjekin. Unë kam pasur dhe një rast në fakt, me një djalë që ishte në mesin tonë të kolegëve, dhe nuk më njihte aspak personalisht dhe me merrte me numër privat, filloi të hapte adresa false. Sigurisht që rasti u referua dhe djali u arrestua. Ka ndodhur rreth 5 vite më parë”-tha ajo.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?