“Mund të lëndohesh”- Paralajmërimi i TikTok për të gjitha videot nga Klevis Rucaj

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

“Mos u shqetëso nëse e ngas makinën me një dorë, shqetësohu nëse i përdor të dyja”. Ishin këto shprehjet që përdorte 20-vjeçari, Klevis Ruçaj i cili humbi jetën të enjten në aksidentin te rrethrrotullimi i Saukut.

@klevrucaj #fyp ♬ original sound – 👀

I riu udhëtonte bashkë me dy shoqe, kur automjeti tip “Audi A8” i ka dalë nga kontrolli duke shkatërruar barrierat dhe duke rënë në nënkalim sipër një makine tjetër. Dy vajzat humbën jetën, ndërsa 3 personat në makinën tip “Honda” janë në spital, jashtë rrezikut për jetën.

- Advertisement -

Në tre videot që Klevisi ka në rrjetin social TikTok është mbishkrimi “Pjesëmarrja në këto aktivitete mund të çojë në lëndimin tuaj, ose të të tjerëve rreth jush”. Profili i tij ishte i mbushur me jetë luksi, pamje nga brenda makinave të shtrenjta, kazino dhe momente kur ai ngiste makinën me shpejtësi.

@klevrucaj #fyp #capcut #viral ♬ Originalton – LA LOCO

 

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Kreshnik Spahiu: Egoisti Albin për Kosovën, aleancë me Rusinë do bëjë?

Jursiti Kreshnik Spahiu tha se Albin Kurti është futur në konflikt me partnerët të cilët garantojnë sovranitetin e Kosovës. I ftuar në “Now me Erla...

Përplasja me Serbinë, Kulla: Kosova të sigurojë ushtrinë, serbët në kufij

Analisti Ilir Kulla, teksa analizoi situatën  në Veri tha se Kosova duhet të sigurojë ushtrinë pasi trupat e ushtrisë serbe ndodhen në kufij. I ftuar...

“S’të marr leje ty”, Molliqaj-Kullës: Mos bëj propagandë për Albinin, i rrezikshëm

Dardan Molliqaj, deputet i parlamentit në Kosovë ishte i ftuar këtë të martë në “Now me Erla Mëhillin për të folur rreth situatës së...

TË FUNDIT

Kreshnik Spahiu: Egoisti Albin për Kosovën, aleancë me Rusinë do bëjë?

Jursiti Kreshnik Spahiu tha se Albin Kurti është futur në konflikt me partnerët të cilët garantojnë sovranitetin e Kosovës. I ftuar në “Now me Erla...

Përplasja me Serbinë, Kulla: Kosova të sigurojë ushtrinë, serbët në kufij

Analisti Ilir Kulla, teksa analizoi situatën  në Veri tha se Kosova duhet të sigurojë ushtrinë pasi trupat e ushtrisë serbe ndodhen në kufij. I ftuar...

“S’të marr leje ty”, Molliqaj-Kullës: Mos bëj propagandë për Albinin, i rrezikshëm

Dardan Molliqaj, deputet i parlamentit në Kosovë ishte i ftuar këtë të martë në “Now me Erla Mëhillin për të folur rreth situatës së...

Kreshnik Spahiu: Si luan Albin Kurti me “trushpëlarët” në Kosovë

Juristi Kreshnik Spahiu është treguar kritik ndaj kryeministrit të Kosovës Albin Kurti duke thënë se ky i fundit po luan me disa porta. I ftuar...

Kurti për deklaratën e Blinkenit: E gabuar dhe lënduese, s’i dorëzohemi Serbisë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti,tha në një intervistë për të përditshmen britanike "The Guardian" se ngjarjet në veri të Kosovës kanë qaenë të rënda...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×