“Nuk e dija që Fjolla Morina mbante armë në makinë”, Syla: As e kam prekur me dorë

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Biznesmeni Fisnik Syla, tha për “Good Morning Albanians”, se Fjolla Morina, me të cilën ai ka pasur një histori dashurie ka thënë gjëra që nuk janë të vërteta për të. Ai ka thënë gjithashtu se nuk ka qenë në dijeni që Morina kishte një armë me vete dhe se nuk do të donte të prishte imazhin e tij.

“Unë nuk e dija, po ta dija nuk do udhëtoja kurrë me të. Unë jam një figurë publike në Belgjikë dhe nuk mund të lejoj që imazhi im të prishet për një armë.

Nga ekspertiza u vërtetua se as unë dhe as shoferi im nuk e kemi prekur. Ajo ka thënë se ajo armë ka qëlluar rastësisht në çantën e saj që ia ka dhënë një mik që tani ka ndërruar jetë. Kjo deklaratë është dhënë në gjykatën e Kukësit dhe në Apelin e Shkodrës është mbyllur gjithçka”,-tha për Euronews Albania biznesmeni Fisnik Syla.

- Advertisement -

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Rishi Sunak diskuton të ndërmarrë masa më të rrepta kundër duhanit

Kryeministri britanik Rishi Sunak po mendon të prezantojë disa nga masat më të ashpra kundër pirjes së duhanit në botë për të parandaluar që...

Lejoi daljen jashtë shtetit të personit në kërkim, arrestohet polici në Durrës

Një oficer policie 23-vjeçar me detyrë kontrollor në Stacionin e Policisë në Portin e Durrësi, është ndaluar këtë të shtunë nga Agjencia e Mbikëqyrjes...

Zbulohet varreza e lashtë gjatë punimeve në tubacionin e gazit në Peru

Punëtorët peruan zbuluan tetë varre që besohet të jenë rreth 1000 vjet të vjetra, ndërsa po vendosnin një tubacion gazi në kryeqytetin Lima, thanë...

TË FUNDIT

Rishi Sunak diskuton të ndërmarrë masa më të rrepta kundër duhanit

Kryeministri britanik Rishi Sunak po mendon të prezantojë disa nga masat më të ashpra kundër pirjes së duhanit në botë për të parandaluar që...

Lejoi daljen jashtë shtetit të personit në kërkim, arrestohet polici në Durrës

Një oficer policie 23-vjeçar me detyrë kontrollor në Stacionin e Policisë në Portin e Durrësi, është ndaluar këtë të shtunë nga Agjencia e Mbikëqyrjes...

Zbulohet varreza e lashtë gjatë punimeve në tubacionin e gazit në Peru

Punëtorët peruan zbuluan tetë varre që besohet të jenë rreth 1000 vjet të vjetra, ndërsa po vendosnin një tubacion gazi në kryeqytetin Lima, thanë...

Spanja heq fjalën “gra” nga ekipi kombëtar i futbollit

Duke hequr shprehjen “futbolli i grave” nga emri i ekipit të vet kombëtar, Federata e Futbollit e Spanjës (FFS) shpreson se do të dëshmojë...

Përplasjet mes tifozëve shqiptarë dhe polak, vendimi i Komisionit të Disiplinës

Në përballjen e 10 shtatorit në “Air Albania” tifozeria shqiptare dhe ajo polake patën përplasje. U desh ndërhyrja e policisë dhe një kordon i...Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×