English

Përplasën makinën e 49-vjeçarit dhe e qëlluan me armë zjarri, 3 në kërkim në Kukës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Tre persona mes të cilëve 2 vëllezër u shpallën në kërkim nga policia e Kukësit pasi kanë kanosur me dhunë një shtetas.

- Advertisement -

Komisariati i Policisë Kukës shpalli në kërkim shtetasit L. M., 27 vjeç dhe Gj. M., 30 vjeç, vëllezër, si dhe kushëririn e tyre, shtetasin S. M., 31 vjeç, të tre banues në fshatin Shtiqen.

Shpallja në kërkim e këtyre shtetasve u bë pasi dyshohet se për  motive të dobëta kanë kanosur dhe goditur me automjet, automjetin e shtetasit S. SH., 49 vjeç, banues në fshatin Shtiqen dhe më pas kanë qëlluar dhe me armë zjarri duke shkaktuar thyerjen e një xhamit të një automjeti të parkuar. Si pasojë ka vetëm dëme materiale.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?