English

“Po i ikin deputetët”, Spartak Ngjela zbulon frikën e Ilir Metës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Avokati Spartak Ngjela tregoi se cila është frika më e madhe kreut të Partisë së Lirisë Ilir Meta.

- Advertisement -

Në një intervistë për Euronews Albania, Ngjela tha se pas Agron Çelës nga Partia e Lirisë mund të largohen dhe persona të tjerë, pasi sipas tij janë të majtë.

Arsyeja që mund të ikin, sipas Ngjelës mbetet interesi.

“Nuk e përballon dot sepse ka mundësi që të bëhen fenomen që t’i largohen dhe të tjerë sepse ata janë të majtë. E kanë origjinën nga PS e cila mbeti në pushtet, Meta nuk ka fuqi në perëndim.  Politika është interes. Ka mundësi që të ketë rrjedhje për arsyet që ua shpjegova , ai është interesi. Ajo parti e cila hyn në zgjedhje hyn për të fituar zgjedhjet jo për të marrë thërrime. Ky është një vit i  ndryshimit”- tha Ngjela.

LEXONI GJITHASHTU: 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×