English

PS merr Bashkinë e Rrogozhinës, Veliaj: Fitorja jonë e tretë në Tiranë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka reaguar pasi kandidati i PS-së Edison Memolla ka fituar bashkinë e Rrogozhinës.

- Advertisement -

Në  një postim që ka bërë në rrjetet sociale, Veliaj thotë se Rrogozhina është fitorja e tretë në Qarkun e Tiranës.

Ndër të tjera ai thotë se fituan me një grusht votash ndërsa nënvizoi se Memora do  u shërbejë 100% qytetarëve të kësaj Bashkie.

“Rrogozhina është fitorja jonë e tretë në Qarkun e Tiranës. Fituam me një grusht votash, por Edisoni do t’i shërbejë me dashuri e përkushtim 100% të qytetarëve të saj, siç ka bërë çdo ditë deri më sot.

Bravo atij dhe skuadrës, punë të mbarë nga sot për t’a çuar Rrogozhinën gjithnjë e më përpara. Përulësi e mirënjohje të jashtëzakonshme për qytetarët, që i dhanë sërish besimin e madh Partisë Socialiste.”- shkruan ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×