English

PS fitoi 6 bashki në qarkun e Gjirokastrës, Kumbaro: Do lexojmë edhe votat kundër

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Drejtuesja e qarkut të Gjirokastrës Mirela Kumbaro prezantoi 6 kryetarët e bashkive që u fituan nga PS në këtë qark.

- Advertisement -

Kryetari i bashkisë së Libohovës, Leonard Hide, kryetari i bashkisë Dropull Dhimitër Tole, kryetari i bashkisë Këlcyrë, Klement Ndoni, kryetarja e Bashkisë Përmet Alma Hoxha, kryetari i Bashkisë Tepelenë Tërmet Peçi dhe kryatari i bashkisë Gjirokastër Flamur Golemi.

Kumbaro tha se PS do të lexojë me kujdes çdo votë, edhe të atyre që nuk e besuan duke iu referuar këtu bashkisë Memaliaj që u fitua nga kandidati i Bashkë Fitojmë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×