English

Qëlloi me armë zjarri nga kati i 5, arrestohet pas 3 orësh agresori në Shkodër

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

I moshuari Fasli Hyka u arrestua pasi qëlloi me armë zjarri drejt disa të rinjve pak pas mesnatës së 9 janarit në lagjen “Rus” në Shkodër.

- Advertisement -

Teksa ndodheshin në rrugë duke biseduar, i moshuari shtetasi Fasli Hyka, i armatosur i qëlloi nga ballkoni i katit të pestë nga banesa e tij në orën 00:30.

Nga të shtënat nuk ka persona të plagosur por plumbat kanë dëmtuar vetëm një automjet të parkuar anës rrugës.

Forca të shumta policia kanë mbërritur në vendngjarje ndërsa agresori nuk ka dëgjuar të dorëzohet dhe kanë qenë forcat e ndërhyrjes së shpejtë të Shkodrës të cilët kanë ndërhy dhe e kanë arrestuar pas 3 orësh.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?