English

Rithemelimi dhe grupi i Bardhit mblidhen në seli, kush janë deputetët e pranishëm

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ditën e sotme është mbledhur në selinë blu Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike.

- Advertisement -

Në mbledhjen e sotme kanë marrë pjesë deputetë të “Rithemelimit” dhe mbështetës të Gazment Bardhit.

Sipas burimeve për Euronews, bëhet me dije se të pranishëm në takim kanë qenë rreth 35-40 deputetë, emrat e të cilëve janë të renditur më poshtë.

Deputetët e pranishëm:

 1. Gazment Bardhi; ✅
 2. Dhurata Çupi; – ✅
 3. Saimir Korreshi; (mungon është në France)
 4. Dashnor Sula; (mungon është në Itali)
 5. Lefter Geshtenja ✅
 6. Zheni Gjergji; ✅
 7. Qani Xhafa; ✅
 8. Helidon Bushati; ✅
 9. Ramadan Likaj; ✅
 10. Xhelal Mziut; ✅
 11. Flamur Hoxha; (mungon)
 12. Bledion Nallbati; ✅
 13. Agron Gjekmarkaj;✅
 14. Ferdinand Xhaferaj; (mungon)
 15. Ervin Salianji;✅
 16. Ilda Dhori; (mungon)
 17. Petrit Doda ✅
 18. Emilja Koliqi (mungon)
 19. Greta Bardeli; ✅
 20. Ina Zhupa; ✅
 21. Isuf Çela;✅
 22. Asllan Dogjani;✅
 23. Bujar Leskaj;✅
 24. Edi Paloka;✅
 25. Kastriot Piroli; (Mungon arsye familjare)
 26. Lindita Metaliaj; ✅
 27. Ludovik Hasanaj;✅
 28. Sorina Koti;✅
 29. Tomorr Alizoti;✅
 30. Edmond Spaho; (Mungon arsye shëndetësore)
 31. Albana Vokshi;✅
 32. Flamur Noka;✅
 33. Oerd Bylykbashi;✅
 34. Luan Baçi;✅
 35. Tritan Shehu;✅
 36. Kasem Mahmutaj;✅
 37. Elda Hoti.✅

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?